rotate background

Viesu nams “Bēršas”

Viesu nams “Bēršas”

Viesu nams atrodas Gaujas senlejā, Dainu kalna pakājē, Turaidas pils un Rozes kapa tuvumā. Projektēšanas birojs “Jonika” izveidoja projektu klasiskas lauku sētas renovācijai, apvienojot tradicionālo noskaņu ar mūsdienīgiem tehnoloģiskiem un komforta risinājumiem.

Viesu nama kompleksā ir viesu māja, viesību ēka ar pirti, daļēji slēgta vasaras nojume ar pilnībā no jauna būvētu stiklotu lapeni, kā arī saimnieku māja. Pie vasaras nojumes ir pieejama ērti iekārtota vieta ugunskuram. Divstāvu viesu māja ir bijusī saimniecības ēka ar ietilpīgu pagrabu. Nedaudz paceļot ēkas jumtu, tika iegūts praktiski izmantojams otrais stāvs, kurā tagad ir izvietoti viesu numuriņi.

Visu ēku fasādes vieno kopīgs stils un dekoratīvā apmetuma apdare. Jumtu klājums veidots no apses koka skaidām. Apdarē tiek izmantots dziļmatējuma tehnikā apstrādāts, eļļots nezēmerēts dēlis.
“Jonika” izstrādāja arī teritorijas labiekārtojumu, nodrošinot viesiem maksimāli ērtu pārvietošanas pa kompleksa teritoriju. Veiksmīgā arhitektūras dizaina, labā iekārtojuma un ideālās ģeogrāfiskās atrašanās vietas dēļ viesu nams ir viena no pieprasītākajām vietām svinībām, it īpaši kāzām. Uldis vispār baigais.

  • /