rotate background

Par Nature House

Nature House

Visdabiskākā no mūsdienīgajām, vismūsdienīgākā no dabiskajām

Vai vēlaties māju ar īpaši labvēlīgiem apstākļiem sev un saviem bērniem, niecīgus vai pat 0 EUR izdevumus par apkuri, kā arī estētisku vidi un harmoniju ar dabu? Daudzi piedāvā daļu no tā. To visu vienlaikus piedāvā tikai Nature House.

Šī unikālā koncepcija apvieno senākos un dabiskākos būvmateriālus, jaunāko pieredzi energoefektīvo ēku tehnoloģijā, kā arī mūsdienīgu arhitektūras un interjera dizainu. Nature House ir māja jūsu nākotnei – atbilstoša XXI gadsimta trešās desmitgades standartiem, ar minimālām apkures izmaksām un augstu tālākpārdošanas vērtību.

Nature House māju būs viegli uzcelt un viegli uzturēt. Tajā būs viegli elpot un viegli dzīvot.

Nature House ir…

Unikāla. Lapegles apdare ārpusē, presēti rudzu bloki “Eco Cocon” ar telpisku karkasu, māla apmetums iekšpusē, zaļais jumts – tā ir moderna, silta un izturīga konstrukcija.

Labvēlīga cilvēkiem. Celtniecībā izmantotie materiāli ir dabiski un neizdala kaitīgas vielas, telpās ir daudz saules gaismas, svaigs gaiss un patīkama temperatūra visu gadu.

Taupīga. Vairāk nekā pusmetru biezās sienas ar “Eco Cocon” siltinājumu un bezmaksas saules enerģijas izmantošana ļaus ziemā maksāt par apkuri tikai dažus desmitus eiro mēnesī vai mazāk.

Videi draudzīga. Dabiska dzīvesveida pamatprincipi ir atjaunojamu, lokālu materiālu izmantošana, minimāls energoresursu patēriņš un ilgmūžība. Nature House tiem atbilst pilnībā.

Tehnoloģiski attīstīta. Saules siltuma kolektors, elastīga apsildes sistēma un, ja vēlēsieties, jaunākās “gudro māju” tehnoloģijas ļaus jums būt neatkarīgiem un kontrolēt situāciju.

Elastīga. Plānojums, krāsas, materiāli, tehnoloģijas, interjers – pamatkoncepcija dod tūkstošiem iespēju padarīt mājokli individuālu un atbilstošu tieši jūsu gaumei.

Ilgmūžīga. Nature House daudzslāņu konstrukcija ir aizsargāta pret vides iedarbību. Māls plus šķiedras ir viens no senākajiem kompozītmateriāliem. Šādas ēkas dzīvo daudzus simtus gadu.

Ugunsizturīga. Māla apdare iekšpusē ir ārkārtīgi noturīga pret aizdegšanos. Sienu uzbūve aiztur karstumu un novērš skābekļa pieplūdi. Nature House ar uzviju atbilst ugunsdrošības prasībām.

Ātri uzbūvējama. Sienas tiek būvētas no gataviem moduļiem, tāpēc celtniecība noritēs ātri. Zaļojošs celtniecības laukums pavasarī līdz rudenim kļūs par dzīvošanai gatavu māju.