rotate background

Privātmāju ciemats “SILLAVA” 150m2

Projektēšanas birojs “Jonika” sadarbībā ar ģenerāluzņēmēju “Merks” izstrādā privātmāju projektus topošajā ciematā “Sillava”. Ciemata atrašanās vieta ir Ropažu novadā, ainaviski skaistā priežu mežā.

Ciemata arhitektūra būs ieturēta mūsdienīgā noskaņā. Arhitektūras dizains ir veidots vienotā stilā, bet katram no trim projektu tipiem ir atšķirīgs plānojums un platība. Pirmā tipa ēkas būs vienstāvu, ar kopējo platību 150 kvadrātmetru. Otrā tipa ēkas arī būs vienstāvu, bet ar kopējo platību 200 kvadrātmetru. Trešā tipa ēkām būs divi stāvi un kopējā platība 250 kvadrātmetru. Plānojums ir reizē interesants, ērts un ļauj efektīvi izmantot katru mājas kvadrātmetru. Projektēšanas birojs “Jonika” izstrādā arī interjerus, tāpēc jau projektā ir ielikti pamati moderna interjera izveidei pēc tam, kad ēkas būs uzceltas.

Ēku celtniecībā maksimāli izmantoti dabīgi materiāli, kas ir cilvēkam un videi draudzīgi, estētiski patīkami, bet vienlaikus nodrošina būvju ilgmūžību. Ārsienu dekoratīvā apdarē izmantots apmetums, dekoratīvās detaļas, kas izgatavotas no kapara, kā arī slānekļa akmens flīzes. Flīžu nokrāsas atšķiras, tāpēc katrai ēkai būs savs raksturs, bet visas kopā labi iederēsies dabiskajā meža ainavā un būs sniegs baudījumu gan ciemata iedzīvotāju, gan viesu acīm.

Visās ēkās, sākot no mazākā – 150 kvadrātmetru projekta, būs viss nepieciešamais cilvēku ērtībām un sadzīves vajadzībām. Plaši stiklojumi un terase ļauj just meža un debesu klātbūtni. Liela viesistaba, kas apvienota ar virtuves zonu, ļaus ģimenei pavadīt brīvo laiku kopā. Blakus viesistabai esošajā kabinetā uz izvelkamā dīvāna var izguldīt ciemiņus. “Vecāku zonā” ir guļamistaba ar garderobi un vannas istaba. Blakus divām bērnu guļamistabām ir papildu sanitārais mezgls. Saimniecības telpa ir gana plaša, lai tajā būtu vieta plauktiem, izlietnei, veļas mašīnai un gludināmajam dēlim.

Ieejas durvis ir izvietotas zem nojumes un ir aprīkotas ar vējtveri, tā nodrošinot patīkamāku iekļūšanu mājā un izkļūšanu no tās arī dienās, kad laika apstākļi ir vējaini un līst lietus vai snieg sniegs. Arī auto ir iespējams novietot zem nojumes. Katlu telpai un noliktavai ir atsevišķa ieeja, kas gan ļauj samazināt trokšņu līmeni mājā, gan nodrošina ērtu piekļuvi tehnisko darbu veikšanai.

Svaigs gaiss, labiekārtota vide, mūsdienīga arhitektūra, ērti plānojumi un pārbaudīti projektu tehniskie risinājumi padarīs ciematu par patīkamu dzīves vietu mazākām un lielākām ģimenēm.

  • /